Poznaj mnie i moją osobowość…019_0863

 

Nazywam się Dawid Góra. Mam 20 lat i choć jestem tylko po szkole technikalnej z maturą, nie wybrałem się na studia mam dużą wiedzę potwierdzoną doświadczeniem. No właśnie. Wiedza powinna być potwierdzona mnóstwem doświadczeń. Chciałbym na tym blogu dzielić się z wami swoim doświadczeniem i sprawić, aby każdy kto mnie odwiedzi mógł znaleźć jakąś wartość. Odkąd zajmuje się rozwojem osobistym i relacjami damsko-męskimi powoli zaczynam rozumieć jak wiele ludzi ma z nimi problem. Psychologia to jedno z moich zainteresowań. Interesuje mnie też kultura, lubię dużo mówić i pisać. Wypowiedzi to moja naturalna cecha, mam w tym swobodę. 

Ponadto lubię nagrywać filmy, robić zdjęcia, jeździć na rowerze, grać w piłkę. Uwielbiam kolorystykę i projektowanie wnętrz różnego rodzaju lampkami, światełkami. Moją pasją są samochody ciężarowe i idąc w kierunku marzeń rzuciłem studia, aby robić to, co na prawdę lubię i co daje mi radość.

Odbywałem różnego rodzaju internetowe szkolenia z rozwoju osobistego, psychologii, uczę się relacji kobiety z mężczyzną, doświadczam jak stać się mężczyzną, jak dbać o kobiety, jak je poznawać, jak dogadywać się z innym ludźmi.

Będę bardzo się cieszył jeśli przekaz na tym blogu dotrze choćby do jednej osoby. Nie oczekuję rezultatów choć czasem przez zbytnie oczekiwania kończyłem swoje wpisy. Tutaj tak nie będzie. Skrupulatna systematyczność.